POCHOD ZDRAVÍ V POSÁZAVÍ 4. ROČNÍK

V RÁMCI FESTIVALU

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ 6. 7. 2024

POJĎME SE SPOLEČNĚ HÝBAT 

POCHOD ZDRAVÍ V POSÁZAVÍ

Na Festival Třebsínské zvonění, pěšky

 

malebnou krajinou dolního Posázaví.

Harmonogram A4 SOBOTA

O CO VLASTNĚ JDE?

O SPOJENÍ KULTURY A ZDRAVÉHO POHYBU

A JAK TO BUDE?

Zájemce o zdravý pochod a zároveň návštěvník festivalu se jakýmkoliv způsobem dostane do Pikovic, nejsnáze vlakem z Braníka do zastávky Petrov u Prahy a pak pěšky přes lávku cca 500 m do Pikovic, nebo autobusem 338 ze Smíchovského nádraží opět do Pikovic.

Tam je občerstvení U Kelímka, kde si zakoupí lístek na festival a dostanete mapku s rozvržením tras vedoucích na festival, dále  prvních 50 pochodujících dostane zdarma malé občerstvení a slosovací lístek. Tento lístek odevzdá u vchodu na festival, kde za něj obdrží ID pásku, tedy vstupenku na festival. Lístky z pochodu jsou slosovatelné a 3 vylosovaní obdrží dárek.

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ

Trasy jsou tři, první měří 5,3 km, modrá a červená značka k rozcestníku Na Stezce a následně po modré přes vrch Medník až na festival, druhá 5,8 km vede po červené podél Sázavy a Raisovy vyhlídky do Třebsína, třetí trasa na Hradištko a Sekanku s výhledem na klášter na Ostrově cca 7 km a zpět na první trasu přes vrch Medník.

POJĎME SE HÝBAT S POJIŠŤOVNOU 211

A CO ZA TO?

Na festivalu budete za tento úctyhodný výkon odměněni regenerační procedurou zdarma v podání fyzioterapeutek Petry a Markéty z Hradištka a malým dárkem.

 

Váš slosovací lístek bude vhozen do losovacího zařízení, vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží hodnotný dárek.

 

A pak už vás čeká jen kopec nádherné muziky, výstavy Jaroslava Foglara na 6. července připadá výročí jeho narození, výstava o nedaleké žece Sázavě  a hlavně přednášky o zdravém životním stylu.

 

Kdy je nejlepší se na pochod vydat?

Festival začíná v 11:00, takže kdo chce vidět vše, musí vyrazit z Pikovic kolem 10:00.

 

Jinak lze vyrazit kdykoliv v závislosti na vašich silách a jízdních řádů vlaků a autobusů.   

 

Jízdní řád vlaky

https://www.cd.cz/spojeni-a-jizdenka/spojeni-tam/380bb5fa-30e0-4a5c-b60c-a27a1f197799

 

Jízdní řád autobusy

http://pid.idos.cz/spojeni/

 

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Tel.: 608 151 001

 

Tak pokud chcete udělat něco pro své zdraví a k tomu ještě poslouchat krásnou muziku, neváhejte, a vydejte se na pochod malebným Posázavím až k nám na festival. Těšíme se na Vás.