NABÍZÍME  VIDEA  A  FOTOGRAFIE  Z  NAŠICH  PŘEDCHOZÍCH  AKCÍ

A UPOUTÁVKY NA ROČNÍK NADCHÁZEJÍCÍ

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ 3. 7. 2021

VIDEOUPOUTÁVKY

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ

1. UPOUTÁVKA - 17. 5. 2021

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ

AHOJ KAMARÁDI A PŘÍZNIVCI NAŠEHO FESTIVALU

rádi bychom vás touto upoutávkou pozvali na náš festival Třebsínské zvonění v sobotu 3. července 2021. V krátkosti vám představíme, co všechno jsme si pro Vás na letošní ročník přichystali. V dalších dílech si postupně představíme celý program, kapely, z nichž některé z nich slaví významné výročí, především vzpomínkovou akci Glory of Tony, dále workshopy, přednášky, výstavu Posázavského Pacifiku, Rodeo, bohatý program pro celé rodiny a nově Pochod zdraví v Posázaví. Těšíme se na Vás Martina, Václav a Tom 😍🎼🎼😍

SOBOTA 3. ČERVENCE 2021

VRÁŤA VYSKOČIL

PŘEDCHOZÍ ROČNÍKY FESTIVALU

JAN VIZNER

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ

12. ZÁŘÍ 2020

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ

NÁHRADNÍ TERMÍN 12. ZÁŘÍ SE VYDAŘIL

Vzpomínáme na letošní festival Třebsínské zvonění, kde nám bylo krásně a kde jme společně oslavili krásné narozeniny Jitky Vrbové a Tonyho Linharta. Děkujeme všem divákům, partnerům, návštěvníkům, muzikantům a realizačnímu týmu. Přejeme vám krásný podzim, zimu, jaro a v létě se zase společně všichni setkáme.

12. ZÁŘÍ 2020

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ

4. ČERVENCE 2020

SETKÁNÍ PŘÁTEL

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ
TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ

SETKÁNÍ PŘÁTEL FESTIVALU

Setkání přátel festivalů Třebsínské zvonění a Trampské Pikovice sobota 4. 7. 2020. Byla báječná atmosféra, moc jsme si to všichni užili. Muzikanti přijeli bez nároku na honorář a díky tomu jste měli Vy diváci vstup ZDARMA.

4. ČERVENCE 2020

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ

5. ČERVENCE 2019

POCTA VODĚ

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ
POCTA VODĚ

TŘEBSÍNSKÉ ZVONĚNÍ -POCTA VODĚ

Pocta vodě byl 1. ročník festivalu, který se již konal na prostorné louce nad Třebsínem nikoliv na návsi jako 13 let předtím. Návštěvníci i kapely si tuto změnu moc chválí a pro nás pořadatele tak vznikl prostor pro daleko zajímavější program a pro diváky i kapely lepší a důstojnější zázemí.

5. ČERVENCE 2019